Sosyal Hayat

YEMEK
Ofis ve Fabrika çalışanlarımız, binalarımızda bulunan yemekhanelerimizde yemek yemektedirler. Saha çalışanlarımız içinse, aylık harcırah veya yemek ücreti ödenmektedir. Servis personelimize ise Ticket verilmektedir. Ankara içi – dışı çalışmalarda öğlen – akşam yemek bedeli olarak günlük harcırah ödenmektedir.

ULAŞIM
Anadolu Organize Sanayi Bölgesindesinde bulunan fabrikamıza ulaşım için merkez ofisimizin önünden hareket eden servis kullanılmaktadır. Kendi imkanları ile merkez ofise gelen personele yol ücreti ödenmektedir. Saha personelimizin ulaşım ve konaklama masrafları her yıl belirlenen limitler dahilinde her hafta çarşamba günü ödenmektedir.

İÇ İLETİŞİM
Çalışanlarımızın ve ailelerinin birbirleriyle olan iletişimi bizim açımızdan büyük önem taşıyor. Ankara Netmon iç iletişim çatısı altında yer alan proaktif, çalışan memnuniyetini ve bağlılığını destekleyen ve birimler arası sinerjiyi artırmayı hedefleyen, şirket içi ve şirket dışı organizasyonlar düzenlenmesi hedeflenmektedir. NetBülten ile iç iletişimde bilgi akışı sağlanmaya çalışılıyor.
Çalışma arkadaşlarımızdan gelecek her türlü fikre değer veren, bu fikirleri değerlendirirken etik kuralları ön planda tutan, birbirimizle iletişimimizi güçlendiren ve sinerji yaratan, Ankara Netmon’ daki yaşamımızı daha dinamik ve daha eğlenceli hale getiren NetBülten ortak paylaşım merkezi olmayı hedefliyor.

SAĞLIK
Anlaşmalı OSGB’ den iş yeri hekimi ve sağlık personeli görev yapmaktadır.