Netmon’un Kuruluş Öyküsünü İzleyin

Müşteri Portföyü

Ankara Netmon; başta Türk Telekom olmak üzere Turkcell, Vodafone, Huawei, ZTE, Ericsson, Nokia Siemens (Coriant), Aselsan, Netaş’a montaj ve servis hizmeti vermektedir. Ankara Netmon Proje-taahhüt işlerinde müşterilerine güvenli ve hızlı çözümler üretmek üzere mühendislik düzeyinde çalışmalar da yapmaktadır. Sektörel yenilikleri, gelişen teknolojiyi takip eden Ankara Netmon, eğitimli ve tecrübeli kadrosuyla kurumsal müşterilerine güvenilir çözüm sunan iş ortağı olmayı sürdürmektedir.

E-Ticaret

Netmon Hakkında

Ankara Netmon İletişim Sistemleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. 1998 yılında Netaş montaj grubunun outsource edilmesi ile kurulmuş anonim ortaklıktır. 1999 yılından itibaren faaliyetini Ostim 1200. Sokak No: 137 adresinde 1.600 m² kapalı alanda sürdürmektedir.

Ankara Netmon, Eskişehir yolu 42. km Malıköy Anadolu OSB’ de 18.000 m² açık alan, 5.000 m² kapalı üretim alanı ve 1.700 m² idari ofis binası ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Ankara Netmon’ un faaliyet konusu: İletişim - Bilişim sektörüne proje üretimi, montaj, servis ve test hizmeti ile sektörün ihtiyacı olan AC/DC dağıtım panosu, DDF Rack, Kablo Rack, MDF çatısı, kablo kanalı,
DC enerji güç kaynağı vb. üretimi yapmaktadır.

Ürünlerimiz

Üniversite Sanayi

TOBB Üniversitesi ile ortak eğitim programımız mevcuttur. Her dönem, Elektrik Elektronik mühendisliğinden 2 öğrenci stajyer olarak alınmaktadır. Başkent Üniversitesi ile yapılan ortak eğitim programlarında yine işletme içerisindeki problemlerin tespit edilerek giderilmesine katkı sağlayacak çalışmalar yürütülmektedir.

E-Bülten